Producent / Dystr.
Paliwo
Cena od
Cena do
Państwo
Województwo

Kotły na pelet

Zalety kotłów na pelet:

  • Duży komfort ogrzewania - Automatyczna praca i wyłączenie kotła po spaleniu opału (W ciągu kilku minut urządzenie automatycznie rozpali się, automatycznie dobierze parametry pracy i automatycznie będzie dążyć do utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach i ciepłej wody użytkowej.)
  • Wysoka wydajność 90 – 94,5 % w zależności od urządzenia
  • niskie zużycie opału
  • Ekologiczne spalanie. Spalane paliwo jest czyste i bezpieczne.
  • Automatyczne usuwanie popiołu
  • Bezpieczna praca urządzenia (kotły są wyposażone w liczne zabezpieczenia: przerywany podajnik paliwa, termostat wody kotłowej, termostat bezpieczeństwa STB, termostatyczny zawór bezpieczeństwa podajnika )
  • Biomasa jest dostępna lokalnie i coraz bardziej popularna. Stając się użytkownikiem kotła na pelet stajemy się niezależni od dostaw i wzrostu cen paliw kopalnych, często importowanych z zagranicy.

Szczegółowe informacje na temat urządzeń oferowanych przez firmę KOSTRZEWA dostępne pod adresem: www.kostrzewa.com.pl


Maxi Bio SPIN - do 285kW

MODELE [ kW ] 50
75
100
150
200
285

Maxi Bio SPIN to idealne połączenie ekologii i ekonomii. Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu obrotowego wnętrza palnika Platinum Bio SPIN urządzenie spala paliwa z biomasy w trybie mechanicznie czyszczącym.Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Twin Bio - do 32kW

MODELE [ kW ] 12 16 24 32

Twin Bio to dzieło Działu Konstrukcyjnego firmy KOSTRZEWA. Cele jakie postawiono przy jego projektowaniu to: niezawodność, ekologia, łatwość obsługi.

Kocioł cechuje wysoka klasa w odniesieniu do jego konstrukcji, funkcjonalności, aspektów proekologicznych.

Przeznaczony do spalania różnego rodzaju paliw: pelet, owies, drewno (załadunek ręczny).
Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Twin Bio Luxury - do 32kW

 

MODELE [ kW ] 8  10  12 16
24
32

Twin Bio Luxury - Pierwszy w Polsce kocioł na pelet zmieniający swoje wymiary za pośrednictwem innowacyjnego palnika VG z serii Platinum Bio. Spala każdy rodzaj peletu drzewnego (klasa: A1, A2, B - cena już za ok. 600zł/tona ), mieszankę pelet/owies oraz  drewno (załadunek ręczny).Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Mini Bio - do 20kW

MODELE [ kW ] 10 20
KOLORY    


Najmniejszy kocioł na pelety w Polsce! Pierwsza w Polsce automatyczna modulacja mocy palnika oparta na technologii Fuzzy Logic 2 generacji - obniżająca ilość spalanego paliwa o ok. 20%, a także zmniejszająca zużycie  energii elektrycznej.


Mini Bio 10kW
 7499 zł
Mini Bio 20kW
 8499 zł
Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Mini Bio B - do 20kW

MODELE [ kW ] 10 20
KOLORY    


Mini Bio B w nowej odsłonie - z niezintegrowanym zbiornikiem. Najmniejszy kocioł na pelety w Polsce! Pierwsza w Polsce automatyczna modulacja mocy palnika oparta na technologii Fuzzy Logic 2. generacji - obniżająca ilość spalanego paliwa o ok. 20%, a także zmniejszająca zużycie energii elektrycznej.

Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl
 

Mini Bio Luxury - do 20kW

MODELE [ kW ] 10 20
KOLORY    


Wyszukana przyjemność z użytkowania oraz  odpowiedzialne korzystanie z zasobów paliwa to wymogi, z jakimi zmierzyli się inżynierowie firmy KOSTRZEWA podczas prac konstrukcyjnych nad nowoczesnymi systemami grzewczymi. Stworzyli oni klasę Luxury charakteryzującą się jeszcze większą  wydajnością i innowacyjnością.
Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Farmer Bio - 16kW

MODELE [ kW ] 16

Farmer Bio to najnowsze dzieło Działu Konstrukcyjnego firmy KOSTRZEWA. Zaskakuje funkcjonalnością, użytecznością oraz wysoką jakością wykonania. Zaprojektowany z przeznaczeniem do spalania różnego rodzaju paliw: pelet, owies, pelet ze słonecznika, pestki winogron, łupiny orzechów laskowych, pestki oliwek, groszek węglowy, miał węglowy, drewno (załadunek ręczny).

Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Twin Agro - do 32kW

MODELE [ kW ] 24 32

NOWOŚĆ!! Twin Agro - Pierwszy w Polsce kocioł c. o. przeznaczony do spalania peletu ze słomy dostępnego w cenie ok. 400 zł za tonę! Spala też pelety drzewne klas: A1, A2, B; agropelet i drewno.

Więcej informacji na stronie www.kostrzewa.com.pl

Cenypaliw.eu - Propagujemy ekologiczne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania.